787 682 912 biuro@fdr.com.pl
Nasza strona facebook

Pełny etat

Umowa o pracę

Obowiązki:

  • telefoniczna i bezpośrednia sprzedaż oferowanych produktów,
  • przygotowywanie do wysyłki zamówień telefonicznych i mailowych,
  • obsługa sklepu internetowego,
  • doradztwo w zakresie akwarystyki, oczka wodnego, zoologii
  • bieżąca obsługa zapytań od klientów w formie telefonicznej i mailowej
  • obsługa systemu Subiekt
  • obsługa zamówień z aukcji internetowych na Allegro
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych (w tym proform, faktur, korekt itp.)
  • wysyłka dokumentów sprzedażowych do klienta
  • stała współpraca z magazynem
  • weryfikacja stanów magazynowych
  • aktywne monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych na platformach marketplace
  • tworzenie aukcji i weryfikacja poprawności tytułów, opisów oraz wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży w sklepie internetowym
  • aktualizowanie informacji produktowych pod kątem wyszukiwarek (SEO)

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu,
  • biegła obsługa komputera
  • mile widziane doświadczenie w branży zoologicznej
  • mile widziana znajomość systemów magazynowo – sprzedażowych np. Subiekt GT
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
  • mile widziane umiejętności tworzenia grafik, bannerów, edycji fotograficznej
  • mile widziane doświadczenia w obsłudze sklepu internetowego

Więcej informacji pod nr. tel. 663 750 534