787 682 912 biuro@fdr.com.pl
Nasza strona facebook

Pełny etat

Umowa o pracę

Częstochowa

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy (odbieranie telefonów, odpisywanie na wiadomości, przyjmowanie zamówień telefonicznych, udzielanie informacji o asortymencie oraz statusach zamówień);
  • Obsługa programu kurierskiego oraz Poczty Polskiej (nadawanie przesyłek);
  • Obsługa programu Subiekt, popularnych serwisów aukcyjnych (w tym Menadżer Allegro, Amazon,eBay);
  • Tworzenie list zamówień do przygotowania na magazynie;
  • Sprawdzanie poprawności przygotowanych zamówień;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale obsługi klienta/sprzedaży lub call center;
  • Biegła obsługa komputera, w tym również dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Motywacja i zapał do pracy;
  • Komunikatywność i otwartość;
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy pod presją czasu;
  • Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Zdolność koncentracji i podzielność uwagi;
  • Punktualność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Więcej informacji pod nr. tel. 663 750 534