787 682 912 biuro@fdr.com.pl
Nasza strona facebook

Typ umowy: umowa o pracę

Miejsce pracy: Częstochowa

Wymiar etatu: pełen etat

Operator CNC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa tokarek sterowanych numerycznie CNC
  • nadzorowanie pracy obrabiarek
  • kontrola wykonanych elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
  • samodzielny dobór parametrów oraz narzędzi

WYMAGANIA:

  • zdolności manualne
  • samodyscyplina pracy
  • umiejętność pracy za pomocą elektronarzędzi
  • umiejętność pracy w zespole
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość systemów sterowania

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • atrakcyjny system premiowy i prowizyjny
  • możliwość przyuczenia przez wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem
  • niezbędne narzędzia pracy
  • umowę o prace w pełnym wymiarze godzin,

Więcej informacji pod numerem telefonu:  663 750 534